missbony_logo
alo_bilgi

ALO BİLGİ
İzmir (232)

467 44 24

 

 
 
 OKULLAR, ÖĞRETMENLER İÇİN

Değerli öğretmenler ve eğitmenler;

Çocuk kostümleri, 23 Nisan kıyafetleri, yıl sonu gösteri kostümleri, bale kıyafetleri, dans kostümleri ve aksesuarları konusunda, ilköğretim okulları, ana okulları, bale okulları, dans akademileri ve benzer kurumlara hizmet vermekteyiz. Sipariş aşamasında sizin için yararlı olabilecek noktalar özetle;

İlköğretim okulları, Ana okullarıİLKÖĞRETİM OKULLARI, ANA OKULLARI
* Toplu kostüm siparişlerinizde, özellikle 23 Nisan kıyafetleri için sipariş verme aşamasında geç kalmamaya, siparişinizi en geç Mart Ayı başında vermeye dikkat ediniz.

* Aralık ve Ocak ayları içerisinde yeni tasarımlar için fırsat bulabilmekteyiz. Eğer siparişiniz kendinize özel yeni bir tasarım olacak ise bu aylarda bizimle irtibat kurunuz. Daha sonrasında yeni tasarımlar için fırsat bulamamaktayız.

Ölçü alma;
Çocuklarınızın fiziksel yaşını (bedenini) vererek veya bizim isteyeceğimiz vücut ölçülerini vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ancak çocuklarınızın vücut ölçülerini bize vermeniz daha sağlam bir yoldur. Bunun için;
1) Sayfa sonundaki EXCEL veya PDF formatlarındaki " Standart ölçü formu " bağlantılarından birisini tıklayarak formu bilgisayarınıza indiriniz.
2) Dikkatli bir şekilde ve tam olarak doldurup " formail@missbony.com " adresine mail ile bize geri gönderiniz.

İlköğretim okulları, Ana okullarıBALE OKULLARI, DANS AKADEMİLERİ ve BENZERİ KURUMLAR
* Web sitemizde beğendiğiniz bir modelden veya kendi kurumunuzun kimliğini öne çıkaran yeni tasarlanacak "size özel" bir modelden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ölçü alma;
Çalışma kıyafetleri için çocuklarınızın fiziksel yaşını (bedenini) vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ancak gösteri kıyafetleri için çocuklarınızın vücut ölçülerini bize vermeniz daha sağlam bir yoldur. Bunun için;
1) Sayfa sonundaki EXCEL veya PDF formatlarındaki " Standart ölçü formu " bağlantılarından birisini tıklayarak formu bilgisayarınıza indiriniz.
2) Dikkatli bir şekilde ve tam olarak doldurup mail ile bize geri gönderiniz.

Logo / amblem baskı
İsteğinize bağlı olarak bale ve dans çalışma kıyafetlerinde okulunuzun veya kurumunuzun logosunu kıyafetlerinize basabilmekteyiz. 2016 - 2017 dönemi baskı ücreti, her bir renk kalıbı için 50.00 TL'dir. (Yani örn. iki renkten oluşan bir logonuz var ise bunun baskı kalıp ücreti bir defaya mahsus 100.00 TL'dir) Bu ücret sadece bir defaya mahsus alınır, sonraki siparişlerde baskı ücreti alınmaz.

FırsatFIRSAT; İlk seferdeki 20 ve üzeri siparişlerinizde bir renk için baskı kalıp ücreti alınmaz

İlköğretim okulları, Ana okullarıÖDEME ve TESLİMAT
* Sipariş ettiğiniz ürünlerin ücretini banka hesabımıza yatırdığınız anda siparişiniz resmiyet kazanacaktır. Ancak teslimat süresi 10 günü geçecek olan siparişlerinizde ücretin yarısını sipariş sırasında, diğer yarısını da biz ürünlerinizi kargoya vermeden önce göndermelisiniz.. Eğer imkanınız var ise ürünleri isyerimizden kendiniz teslim alabilir ve kalan ödemeyi de o anda yapabilirsiniz.

* Ürünlerinizi indirimli çalıştığımız kargo firmaları ile göndermekteyiz. Her türlü kargo ücretleri alıcıya aittir.

* ÖNEMLİ: Aşırı yoğun bir dönem olduğundan ürünlerin teslimatı öncesi bitmiş ürünlerin fotoğrafını talep etmeyiniz, karşılayamamaktayız. Yüzlerce okul için böyle bir hizmet vermek mümkün olmamaktadır.

İlköğretim okulları, Ana okullarıÜRÜN DEĞİŞİMİ
* Sipariş ettiğiniz ürünleri teslm aldıktan sonra aralarında küçük / büyük gelen ürünler var ise, sizin yanlış ölçü vermenizden bile kaynaklansa bir defaya mahsus ücretsiz olarak değiştirmekteyiz. Ancak yine her türlü geliş - gidiş kargo ücretleri size ait olacaktır. Firmamız ağırlıklı olarak sipariş sistemi ile çalıştığından, kusurlu ürünler dışında iade kabul edilmemektedir.

Çocuklarınızın ölçülerini bizim istediğimiz formda, detaylı olarak bize gönderebilmek için aşağıdaki formlardan birini bilgisayarınıza indiriniz, detaylı ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra " formail@missbony.com " adresine e mail ile bize geri gönderiniz.

Standart Ölçü Formu Excel Standart Ölçü Formu EXCEL
Standart Ölçü Formu Excel Standart Ölçü Formu PDF


 

 
missbony_üye ÜYE GİRİŞİ
 
Duyurular
 

E Mail Listesi
 


Missbony Catalogue