missbony_logo
alo_bilgi

ALO BİLGİ
İzmir (232)

467 44 24

 

 
 
 PERAKENDE SATIŞ

Sipariş verme

Bize siparişlerinizi üç şekilde verebilirsiniz:

1 - Telefon ile:  (232) 467 44 24,  (537) 740 55 90  veya  (531) 403 63 12  no'lu telefonlardan bizi arayarak,

2 - e mail ile:   formail@missbony.com  adresine mail ile;  (göndereceğiniz mailde adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, seçtiğiniz ürün ve kodunu, yaş/beden, renk vbg. gerekli gördüğünüz özelliklerini yazmayı unutmayınız.

3 - Bireysel sipariş formunu doldurup bize göndererek;   Aşağıdaki EXCEL veya PDF formatındaki bireysel sipariş formlarından size uygun formatta olanını bilgisayarınıza indiriniz. Dikkatli ve tam olarak doldurduktan sonra kaydedip " formail@missbony.com " adresine mail ile geri gönderiniz.

Standart Ölçü Formu Excel Bireysel Sipariş Formu EXCEL
Standart Ölçü Formu Excel Bireysel Sipariş Formu PDF

Yukarıdaki seçeneklerden biriyle siparişinizi verdikten sonra ürünün ücretini aşağıdaki banka hesabımıza gönderiyorsunuz, biz de size kargo ile sipariş ettiğiniz ürünü gönderiyoruz. Eğer İzmir'de yaşıyor iseniz kendiniz de gelip alabilirsiniz.

 

Sıkça sorulan sorular;

1 - Sitenizdeki ürünlerden birini beğendim, nasıl sipariş verebilirim?
Siparişinizi yukarıdaki üç yoldan birini kullanarak verebilirsiniz.

2 - Siteniz üzerinden online ödeme yapılabiliyor mu?
Hayır. Ödemelerinizi aşağıdaki banka hesabımıza havale veya EFT yaparak veya İzmir'de bulunuyorsanız kendiniz gelerek yapabilirsiniz.

3 - Siparişini verdiğim ürünleri ne kadar zamanda gönderiyorsunuz?
Resmi olarak siparişini verdiğiniz ürünleri üç iş günü içerisinde gönderiyoruz. Ancak ürünlerin ücretleri bizim banka hesabımıza geçtiği anda siparişiniz resmiyet kazanmaktadır.

4 - Kargo ücretini kim karşılıyor?
Kargo ücreti alıcıya aittir. Ancak çalıştığımız kargo firmalarının bize uyguladığı indirimlerden alıcı da faydalanmaktadır.

5 - Kargo firmaları ne kadar zamanda ürünlerimizi teslim ediyor?
Çalıştığımız kargo firmaları siparişlerinizi kargoya vermemizi takiben en geç iki iş günü içerisinde, varış adresi şehir veya ilçe merkezlerinde olmak kaydıyla, adreslerine teslim ettiklerini beyan etmektedirler.

6 - Sipariş ettiğimiz ürünün bedeni uymadığı taktirde değiştirebilir miyiz?
Evet. Sipariş ettiğiniz ürün dar veya çok geniş olduğunda aynı ürünün uygun bedeni ile değiştirebilirsiniz. Ancak yine ürünün geliş - gidiş kargo ücretleri alıcıya ait olacaktır. Ayrıca çok ağırlıklı olarak "sipariş ile üretim" sistemi ile çalıştığımızdan, kusurlu ürünler dışında ürünün geri iadesi mümkün olmamaktadır.

Sipariş aşamasında dikkat edilmesi gerekenler;

1 - Ürün siparişi verirken eğer mümkünse çocuğunuzun ölçülerini de (ürüne göre değişir ama en azından bel çevresi ve boy ölçüleri önemlidir) veriniz. Veya çocuğunuzun yaşına göre sipariş verecekseniz, biyolojik değil mutlaka fiziksel yaşını (yani kaç yaş giysi kullandığını) veriniz.

2 - Ürünün ücretini gönderdikten sonra mümkünse dekontunu mail ile bize gönderiniz. Bu, işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır.

3 - Eğer siparişi veren kişi ile ürünün gideceği kişi farklı ise bunu bize sipariş aşamasında mutlaka (ürünün gideceği kişinin adı, soyadı, telefonu ve kargo adresi) dahil olacak şekilde belirtiniz.


 
missbony_üye ÜYE GİRİŞİ
 
Duyurular
 

E Mail Listesi
 


Missbony Catalogue