Bize siparişinizi üç değişik şekilde verebilirsiniz;

  1. Telefon (232) 467 44 24 - (537) 740 55 90 ile,
  2. e mail ( info@missbony.com ) veya
    WhatsUpp (537) 740 55 90 ile,
    (Adınızı, telefon numaranızı, seçtiğiniz ürün ve kodunu, yaş/beden, renk vbg. gerekli gördüğünüz özelliklerini yazmayı unutmayınız)
  3. Sol sütundaki "bireysel sipariş formu" nu bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurup bize göndererek verebilirsiniz.

Ürünün ücretini aşağıdaki hesaba yatırmalısınız.
Yapı ve Kredi Bankası, İzmir Çamdibi Şb.
Şube Kodu : 456
Alıcı : GULTEN MUSTAFA IARIMOGLU (Aynen yazıldığı gibi)
Hesap No: 50193366
IBAN No: TR95 0006 7010 0000 0050 1933 66

- Mağaza, butik ve toptancılar buradan,
- Eğitim kurumları, bale & dans okulları buradan
sipariş verebilirler

Sipariş verirken dikkat edilmesi gerekenler.

Ürün ücretini banka hesabımıza gönderdiğinizde sparişiniz resmiyet kazanacaktır. Sipariş ettiğiniz ürünleri 3 iş günü içerisinde;

  1. Kargo ile adresinize gönderiyoruz. (Kargo ücreti size aittir. Ancak çalıştığımız kargo firmalarının bize sağladığı indirimlerden siz de faydalanırsınız)
  2. Şehir içi (İzmir) kurye hizmetimizden müsait durumlarda faydalanabilirsiniz. (Metropol içi geçerli olan bu hizmetin bedeli 25,00 TL'dir)
  3. İşyerimizden kendiniz teslim alabilirsiniz.

Acil kostüm/kıyafet ihtiyaçlarınız için, stok durumuna bağlı olarak ürünü daha çabuk gönderebilmemiz mümkün olabilmektedir. Bunun için bize telefon veya mail ile bilgi vermelisiniz.

Mağaza, butik ve toptancılar, eğitim kurumları, okullar, bale ve dans okulları teslimat süre ve koşullarını bizimle irtibat kurarak öğrenmelidirler.

Satın aldığınız ürünün küçük/büyük gelmesi durumunda ürünü uygun olan beden ile değiştirmeyi talep edebilirsiniz. Ancak her türlü kargo ücretleri size ait olacaktır. Ürün değişim talebinizi bize ürünü almanızı takiben 2 gün içerisinde "telefon" veya "e mail" ile bildirmelisiniz. Bir defaya mahsus olmak üzere ürünü uygun olan beden ile değiştirebiliyoruz.

Satış sistemimiz ağırlıklı olarak sipariş üzerine kurulu olduğundan, kusurlu ürünler dışında herhangi bir şekilde iade kabul edilmemektedir.